Marka koncernu Continental.

MoreContinental

  • Home
  • MoreContinental

Szkolenia specjalistyczne

Branżę motoryzacyjną napędzają innowacje. Aby warsztaty samochodowe nie były zaskoczone przyszłością, muszą stale się kształcić i na bieżąco zapoznawać z najnowszymi technologiami. Tylko w ten sposób mogą oni w przyszłości nadal oferować swoim klientom kompleksowy i przede wszystkim profesjonalny serwis.

Jako dostawca części pierwszego montażu Continental posiada informacje z pierwszej ręki: produkujemy dla niemal każdego producenta pojazdów na świecie, a dla naszych partnerów opracowujemy najnowsze rozwiązania. Nasze skupiające się na praktyce szkolenia stale dostosowujemy do aktualnych wymagań i trendów panujących w technice motoryzacyjnej. Tym samym zapewniamy warsztatom znaczną przewagę nad konkurencją!

ContiAcademy w Warszawie: gdzie technologia jest dla człowieka

Uważamy, że wiedza jest podstawą sukcesu. Pomagamy warsztatom w nabyciu odpowiednich kompetencji oraz wzmocnieniu i utrwaleniu ich pozycji na rynku. W nowoczesnym centrum szkoleniowym ContiAcademy w Warszawie nasi eksperci przekazują aktualną wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne: od techniki hamulców aż po specjalistyczne szkolenia w zakresie nowych technologii.

Wiedza z pierwszej ręki na 450 m² powierzchni szkoleniowej

Jako pionierzy w rozwoju nowych technologii, pracownicy Continental są idealnymi trenerami, ponieważ mogą przekazywać swoją wiedzę z pierwszej ręki bezpośrednio warsztatom, dając im przewagę nad konkurencją. Nadaje to nowej technologii osobistą twarz w postaci trenera, który przekazuje uczestnikom nowe treści w praktyczny i łatwo zrozumiały sposób.

 

Zespół szkoleniowy

Marek Warmus
Doradca techniczny ATE

Telefon: +48 728 87 88 89

marek.warmus@ate-polska.pl

 

Sebastian Matuschek

Sebastian Matuschek
Trainer Technik-Vertrieb/Trener Technika-Dystrybucja

Telefon: +49 69 7603- 4208  
Mobil: +49 151 12188274

Sebastian.Matuschek@continental-corporation.com

 

Tomasz Śliwiński
Doradca techniczny ATE

Telefon: 665 391 178

tomasz.sliwinski@ate-polska.pl

 

Oferta szkoleń

moreContinental

Platforma usługowa do wygodnego rezerwowania i zarządzania szkoleniami.