Marka koncernu Continental.

ATE Centrum Hamulcowe

Moduł warsztatowy Continental

Dodaj gazu z serwisem pierwszej klasy

Możesz móc więcej

Chcesz zaoferować swoim klientom coś więcej? Jesteśmy z Tobą. Jako ATE Centrum Hamulcowe korzystasz w ramach koncepcji warsztatu Continental z kompetencji koncernu i stajesz się prawdziwym ekspertem od serwisu. Ponieważ oferujemy różne moduły, w swoim warsztacie możesz wykorzystać kompleksowe know how – nie tylko marki ATE, lecz również np. marki Continental Electronics.

Poza tym zapewnisz swojemu warsztatowi wysokie obroty: na serwis systemów hamulcowych przypada jedna trzecia wszystkich prac z zakresu konserwacji i napraw! W ten sposób możesz zaoferować swoim klientom wszystkie zalety niezależnego warsztatu, a ponadto korzystać z partnerstwa silnych i znanych marek. Mimo to pozostaniesz samodzielny i będziesz mógł nadal oferować swoje pozostałe usługi warsztatowe.

Specjaliści wśród specjalistów

Ile musi być bezpieczeństwa? Tyle ile jest możliwe! Dlatego naszymi placówkami partnerskimi uczyniliśmy tylko specjalne warsztaty, które w szczególny sposób wspieramy i promujemy. Po to, żeby kierowcy mieli miejsce, w którym naprawdę będą czuli, że są pod dobrą opieką. A warsztaty serwisowe w optymalny sposób zabezpieczą Twoją przyszłość.

Świadczenia na rzecz naszych warsztatów partnerskich

 • Wysokiej jakości markowe części zamienne
 • Know how z pierwszej ręki w zakresie hamulców i napraw
 • Profesjonalne szkolenia
 • Profesjonalne narzędzia i urządzenia do fachowego wykonywania czynności przy systemach hamulcowych
 • Intensywna opieka przez profesjonalistów warsztatowych
 • Gorąca linia techniczna dla Centrów Hamulcowych z kompetentnymi partnerami pomagającymi w wypadku problemów
 • Aktualne wskazówki w newsletterach
 • Przyciągające uwagę oznakowanie wewnętrzne i zewnętrzne podkreślające profesjonalizm
 • Dostęp do know how koncernu Continental, m.in. w zakresie elektroniki Continental i napraw Continental samochodów z silnikiem wysokoprężnym

Zostań ambasadorem marki ATE

Jako ATE Centrum Hamulcowe reprezentujesz naszą markę i musisz spełnić kilka kryteriów:

 • Musisz prowadzić mistrzowski warsztat samochodowy zatrudniający co najmniej czterech pracowników i być samodzielnym przedsiębiorcą.
 • Twój warsztat musi być zlokalizowany w strategicznie korzystnym miejscu i posiadać zgodne z duchem czasu i przyjemne pomieszczenia warsztatowe oraz dostateczną ilość miejsca na nowe stanowisko warsztatowe.
 • Jesteś gotowy zastosować zalecane przez nas wyposażenie warsztatowe: rolkowe stanowisko do kontroli hamulców, dwa pomosty podnoszące, odpowiednie urządzenia diagnostyczne oraz zalecane przez ATE specjalistyczne narzędzia do kontroli, konserwacji i napraw systemów hamulcowych.
 • Będziesz zasadniczo montował części zamienne ATE i w taki sposób oferował swoim klientom serwis hamulcowy o wysokiej jakości.
 • Zarówno Ty jak i Twoi pracownicy gotowi jesteście do ciągłego dokształcania się.

Zostań ATE Centrum Hamulcowym w 5 krokach

 1. Nawiąż kontakt z nami albo z naszymi bezpośrednimi partnerami dystrybucyjnymi PartnerFinder
 2. Podczas pierwszej rozmowy stwierdzamy, czy Twój zakład spełnia kryteria przyjęcia i jakie warunki należałoby ewentualnie jeszcze stworzyć.
 3. Gdy Twój zakład spełnia kryteria przyjęcia, wizytę złoży Ci specjalista od ATE Centrum Hamulcowego. Wspólnie z Tobą wypełni naszą listę kontrolną. Na jej podstawie zostaną opracowane propozycje dotyczące wyposażenia i aranżacji Twojego zakładu oraz omówiony udział w przygotowanych szkoleniach, np. w szkoleniu podstawowym ATE Centrum Hamulcowe.
 4. Po zakończeniu wszystkich przygotowań i ukończonym z powodzeniem szkoleniu hamulcowym ATE podpisywana jest umowa.
 5. Zaraz po otrzymaniu pakietu powitalnego i zamontowaniu Twojego indywidualnego oznakowania zewnętrznego jesteś już oficjalnym partnerem ATE Centrum Hamulcowe!

Zostań ATE Centrum Hamulcowym

Chcesz zostać ATE Centrum Hamulcowym

Napisz do nas ate.bremsencenter@continental-corporation.com

ATE Centrum Hamulcowe dla kierowców samochodów

Czy stawiasz na najwyższą jakość, gdy chodzi o Twoje bezpieczeństwo? Jeśli tak, to ATE Centrum Hamulcowe jest dla Ciebie! Nasi partnerzy są wykształconymi specjalistami i z pasją podchodzą do rzeczy. Jest to decydującą zaletą, gdy chodzi o ważny system bezpieczeństwa w Twoim samochodzie!

Tutaj znajdziesz autoryzowane warsztaty specjalistyczne